Technolog Mobilnej Wytwórni Betonu

Data: 21 kwi 2024

Lokalizacja: Polska

Firma: CEMEX

Technolog/ Technolożka Mobilnej Wytwórni Betonu

Obszar działania: cała Polska

Biuro operacyjne: do ustalenia

Współpraca w formie zatrudnienia na umowę o pracę

Główne zadania

  • Projektowanie składów mieszanek betonowych (m.in. analiza i dobór materiałów, wykonywanie zarobów próbnych),
  • Doradztwo technologiczne dla klientów CEMEX (m.in. przygotowywanie wycen kontraktów, dokumentacji jakościowej, udział w negocjacjach handlowych w zakresie wsparcia technologicznego),
  • Nadzorowanie procesu produkcji i dostawy w zakresie wpływającym na jakość,
  • Kontrola jakości materiałów, produkowanej mieszanki betonowej, betonu towarowego, produktów specjalnych, ocena zgodności,
  • Współpraca z laboratoriami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • Współpraca z dostawcami,
  • Przeprowadzanie przeglądu Systemu ZKP na wytwórni,
  • Udział w procesie reklamacyjnym.

Wymagania formalne

  • Wyższe wykształcenia techniczne o profilu budowlanym lub inżynierii materiałowej lub kierunki pokrewne,

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku technologa betonu, w laboratorium budowlanym lub w kontroli jakości na budowie,

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu technologii betonu i norm przedmiotowych procesu projektowania receptur,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office,
  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B popartego praktyką w prowadzeniu samochodu,
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie całej Polski.

Oczekiwania interpersonalne

  • Nastawienie na realizację zadań i osiąganie wyznaczonych celów,
  • Zdolność do podejmowania trafnych decyzji i dostarczania wyników na czas,
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

Co możesz zyskać pracując w CEMEX?

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznej organizacji,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie płacone na czas, które składa się z wynagrodzenia zasadniczego i premii półrocznej za zrealizowane cele,
  • Samochód służbowy, który możesz wykorzystywać do celów prywatnych,
  • Rozbudowany pakiet benefitów m.in.,
    • prywatna opieka medyczna LuxMed dla Ciebie i Twojej rodziny,
    • karty sportowe Fit Profit i możliwość uczestnictwa w Pracowniczych Klubach Sportowych,
    • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny,
    • dostęp do platformy My Benefit, która co roku zasilana jest środkami pieniężnymi przez Pracodawcę i na której możesz robić zakupy w preferencyjnych cenach,
    • dodatkowy dzień wolny z okazji Barbórki,
    • jeżeli jesteś Rodzicem gwarantujemy dodatkowy dzień wolny ekstra w celu sprawowania opieki nad pociechą. Dla świeżo upieczonych Rodziców finansujemy wyprawkę tzw. „becikowe” 😊,
    • dofinansowanie do okularów,
    • programy szkoleniowe realizowane online i stacjonarnie,
    • atrakcyjny system nagród- nagrody jubileuszowe, nagrody za osiągnięcia półrocza, nagrody roku,
    • w trudnej sytuacji życiowej, finansowej- pomoc w postaci zapomogi finansowej.
  • Pracę w ambitnym i twórczym zespole, gdzie liczy się wzajemny szacunek i dobra atmosfera,

  • Pracę w miejscu dbającym o bezpieczeństwo i zdrowie każdego pracownika – BHP to nasz priorytet!