Kierownik Techniczno- Handlowy

Data: 2 kwi 2024

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Firma: CEMEX

Kierownik Techniczno-Handlowy/ Kierowniczka Techniczno-Handlowa

Główne zadania

  • Pozyskiwanie, kontakt oraz utrzymywanie dobrych relacji z Klientami na powierzonym obszarze sprzedaży;
  • Aktywna sprzedaż produktów firmy, negocjacje oraz finalizacja umów sprzedaży zgodnie z procedurami wewnętrznymi;
  • Prowadzenie prezentacji produktów firmowych i spotkań technicznych z Kontrahentami;
  • Doradztwo sprzedażowe i techniczne dla Klientów;
  • Osiąganie wyznaczonych celów KPI;
  • Monitorowanie i analiza rynku (aktualnych i planowanych projektów budowlanych, potencjalnych Klientów, poczynań konkurencji);
  • Raportowanie bieżących zadań w wewnętrznych systemach;
  • Nadzór nad spływem należności Kontrahentów;
  • Efektywna współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji założonych wyników finansowych.

Wymagania formalne

  • Doświadczenie w działaniach sprzedażowych poparte wynikami;
  • Wiedza techniczna (wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem);
  • Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office;
  • Mobilność i dyspozycyjność;
  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu;
  • Mile widziana znajomość branży budowlanej i rynku betonu towarowego.

Oczekiwania interpersonalne

  • Pozytywne nastawienie, inicjatywa i chęć do nawiązywania relacji;
  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy;
  • Otwartość na zmiany i gotowość do podejmowania wyzwań;
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

Co możesz zyskać pracując w CEMEX?

  • Umowę o pracę na pełen etat docelowo na czas nieokreślony;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie składające się na: wynagrodzenie zasadnicze i premię kwartalną uzależnioną od realizacji postawionych celów;
  • Adekwatne do stanowiska narzędzia pracy: samochód służbowy; laptop; telefon komórkowy;
  • Rozbudowany pakiet benefitów m.in.:

    • Elastyczne godziny pracy;
    • Prywatna opieka medyczna LuxMed dla Ciebie i Twojej rodziny;
    • Karty sportowe Fit Profit i możliwość uczestnictwa w Pracowniczych Klubach Sportowych;
    • Ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny;
    • Dostęp do platformy My Benefit; która co roku zasilana jest środkami pieniężnymi przez Pracodawcę i na której możesz robić zakupy w preferencyjnych cenach;
    • Dodatkowy dzień wolny z okazji Barbórki;
    • Jeżeli jesteś Rodzicem gwarantujemy dodatkowy dzień wolny ekstra w celu sprawowania opieki nad pociechą. Dla świeżo upieczonych Rodziców finansujemy wyprawkę tzw. „becikowe” 😊.
    • Dofinansowanie do okularów;
    • Możliwość korzystania z auta służbowego do celów prywatnych;
    • Programy szkoleniowe realizowane online i stacjonarnie;
  • Pracę w zespole; gdzie liczy się wzajemny szacunek i dobra atmosfera;
  • Pracę w miejscu dbającym o bezpieczeństwo i zdrowie każdego pracownika - BHP to nasz priorytet !