Specjalista ds. Wsparcia Operacyjnego

Data: 6 kwi 2024

Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie, Polska, 02-255

Firma: CEMEX

Specjalista/ Specjalistka ds. Wsparcia Operacyjnego

Główne zadania

  • Przygotowanie raportów i analiz w tym także analiz ad-hoc;
  • Przygotowanie raportów wynikowych i analiza odchyleń;
  • Tworzenie budżetów i nadzór nad ich realizacją;
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca;
  • Tworzenie, rozbudowa i modernizacja narzędzi raportingowych (w oparciu o SAP, Bazy SQL itp.)
  • Udział w tworzeniu procesów w obszarze Materials tj. w dwóch liniach biznesowych: betonu i kruszyw;
  • Wprowadzanie nowych narzędzi analitycznych;
  • Udział w procesach optymalizacyjnych.

Wymagania formalne

  • Wykształcenie wyższe, preferowane o kierunku ekonomicznym i finansowym;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku analityka w obszarach operacyjnych;
  • Wiedza poparta doświadczeniem z zakresu przygotowywania raportów, pozyskiwania
    i analizowania danych;
  • Znajomość Excell, SQL/innych programów do analizy i obróbki danych;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Mile widziana znajomość systemu SAP.

Oczekiwania interpersonalne

  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia, formułowania i prezentacji wniosków;
  • Samodzielność, inicjatywa i proaktywność w działaniu;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysokie zdolności organizacyjne;
  • Rozwinięte zdolności uczenia się i samodoskonalenia, pomysłowość.

Co możesz zyskać pracując w CEMEX?

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Umowę o pracę docelowo na czas nieokreślony;
  • Rozbudowany pakiet benefitów m.in.:
    • Prywatna opieka medyczna LuxMed dla Ciebie i Twojej rodziny;
    • Karty sportowe Fit Profit i możliwość uczestnictwa w Pracowniczych Klubach Sportowych;
    • Ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny;
    • Dostęp do platformy My Benefit; która co roku zasilana jest środkami pieniężnymi przez Pracodawcę i na której możesz robić zakupy w preferencyjnych cenach;
    • Elastyczne godziny pracy;
    • Możliwość pracy w systemie hybrydowym- jeden dzień w tygodniu na home office;
    • Dodatkowy dzień wolny z okazji Barbórki;
    • Jeżeli jesteś Rodzicem umożliwiamy pracę w elastycznym czasie pracy, a także gwarantujemy dodatkowy dzień wolny ekstra w celu sprawowania opieki nad pociechą. Dla świeżo upieczonych Rodziców finansujemy wyprawkę tzw. „becikowe” 😊.
    • Dofinansowanie do okularów;
    • Programy szkoleniowe realizowane online i stacjonarnie;

  • Pracę w zespole, gdzie liczy się wzajemny szacunek i dobra atmosfera;
  • Pracę w miejscu dbającym o bezpieczeństwo i zdrowie każdego pracownika - BHP to nasz priorytet !